БАЛАНСУВАННЯ КАРДАННОГО ВАЛУ

ВИКОНУЄМО БАЛАНСУВАННЯ КАРДАННОГО ВАЛУ

Легкових автомобілей

Мікроавтобусів

Вантажних автомобілей

Отримайте детальну інформацію щодо балансування автомобіля

Балансування карданного валу проводиться при кожному ремонті, заміні чи модифікації даного агрегату. Балансування кардану також необхідне, якщо ви помітили вібрацію або шум. Це досить тривожні симптоми, тому що в результаті вібрації значно прискорюється зношування підшипників, коробки передач і з'єднань. Далі, через 5-10 тис. кілометрів, будуть порушення в роботі хрестовини. Вібрації так само негативно впливають на здоров'я водія та пасажирів.

Професійне балансування карданного валу дозволяє усунути проблеми та запобігти подальшим серйозним несправностям автомобіля. Точне налаштування параметрів вузла запобігатиме руйнуванню шліцевих з'єднань, яке супроводжується стороннім шумом і стукотом при перемиканні передачі.

Балансування кардана необхідне після кожного ремонту чи модифікації карданного валу. Балансування валу в нашому сервісі проводиться на високоточному сучасному обладнанні
Ми надаємо сервіс з гарантованою якістю протягом 6 місяців без обмеження пробігу!

ПРИЧИНИ ДИСБАЛАНСУ КАРДАННОГО ВАЛУ

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС:

Більше 15 років досвіду
Високоточне обладнання
Власний ремонтний цех
Кваліфікований персонал
Наявність знань та досвіду
Європейські технології
Демократичні ціни
Дотримання технічних стандартів

ЗАПИШІТЬСЯ НА БАЛАНСУВАННЯ КАРДАНУ

Записатись на діагностику

НАЯВНІСТЬ ВЛАСНОГО РЕМОНТНОГО ЦЕХУ ТА ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ДОЗВОЛЯЄ ВИКОНУВАТИ РОБОТИ З РЕМОНТУ КАРДАНІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Правильне балансування кардана не тільки продовжить термін служби Вашого автомобіля, а й зробить проведення часу за кермом набагато приємнішим, адже зниження вібрації та усунення сторонніх шумів завжди приємно. Завдяки багаторічному досвіду та дотриманню всіх технологій та стандартів, ми є лідерами щодо ремонту, балансування та модифікації карданів. Пам'ятайте, що Ваш автомобіль та його справність - це, перш за все, Ваша безпека !