ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОДИФІКАЦІЯ КАРДАННИХ ВАЛІВ

"КарданСервіс" без проблем виготовить карданний вал на замовлення. Для цього нам буде потрібна Ваша заявка, побажання та креслення. Наш інженер може абсолютно безкоштовно виїхати на заміри та скласти креслення для виготовлення карданного валу. Також ми виконуємо вкорочування карданного валу та його подовження.

Подовження карданного валу є найпопулярнішим видом модифікації кардана. У нашому сервісі подовження або вкорочування карданного валу виконується кваліфікованими співробітниками з дотриманням усіх технічних стандартів. Тому за якість роботи ми завжди ручаємося та надаємо гарантію до 12 місяців.

Отримайте детальну консультацію щодо виготовлення карданного валу у нашого фахівця.

Виготовити кардан на замовлення або модифікувати його - це дуже тонке, відповідальне та технічно складне завдання, тому ми виконуємо його, використовуючи індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Виробництво карданів здійснюється за зразками, ескізами або кресленнями клієнта з урахуванням його індивідуальних вимог. Саме виготовлення кардану на замовлення гарантує високу якість та ідеальні балансувальні характеристики.

Нижче наведені схеми карданних валів по моменту, що крутить. Ці розміри підходять не під всі типи карданних валів. Щоб дізнатися більш точну інформацію, зв'яжіться з нашим фахівцем .
Крутячий момент 3000 Нм.
Крутячий момент 5000 Нм.
Крутячий момент 12000 Нм.
Крутячий момент 15000 Нм.
Крутячий момент 21000 Нм.
Крутячий момент 31000 Нм.

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ КАРДАНУ У НАС

Майстерність
Ми професійно займаємося своєю справою вже багато років, тому маємо великі знання. Співробітники мають досвід виробництва карданних валів для автобусів, вантажівок, легкових автомобілів, спецтехніки та мікроавтобусів різних марок. Ми виготовимо кардан на замовлення, дотримуючись усіх технічних стандартів .
1
Оперативність
Великий запас комплектуючих на складі і виробничі потужності дозволяють виконувати замовлення в найкоротші терміни. У більшості випадків проблема вирішується протягом 1-2 робочих днів, тому Ви заощаджуєте свій час. Укорочування карданного валу, його подовження або будь-яка інша модифікація нам під силу .
2
Якість
Експлуатаційні та технічні властивості готового вузла не поступаються за характеристиками заводської продукції. На всі деталі надається фірмова гарантія. Не варто забувати і про те, що вузька спеціалізація забезпечує виняткову якість послуг. Тому зробити кардан на замовлення у нас - це 100% правильне рішення .
3
Зручність
Виробництво карданних валів виконується під ключ. Це означає, що Вам більше не доведеться нікуди звертатися. Наш інженер може безкоштовно приїхати до Вас і зробити необхідні виміри для виготовлення кардану. Доставка готового кардана буде для Вас абсолютно безкоштовною. До того ж у нас передбачена зручна форма оплати: готівкою, на карту, через термінал або інтернет-банкінг .
4
Вигода
Зробивши замовлення на виготовлення кардану у нас, Ви отримуєте 100% якісну послугу без додаткових витрат, оскільки виміри, виробництво, балансування і навіть доставку кардану ми беремо на себе. Таким чином Ви заощаджуєте не лише гроші, а й час. Ми пропонуємо доступні ціни та знижки постійним клієнтам
5

Отримайте детальну консультацію

Отримати консультацію

ЗРОБИМО КАРДАН БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Високоточне обладнання
Більше 15 років досвіду
Власний ремонтний цех
Європейські технології
Оригінальні запчастини
Конкурентна ціна виробу
Дотримання технічних стандартів

НАЯВНІСТЬ ВЛАСНОГО РЕМОНТНОГО ЦЕХУ ТА ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ДОЗВОЛЯЄ ВИКОНУВАТИ РОБОТИ З РЕМОНТУ КАРДАНІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Пам'ятайте, що модифікувати або виготовити кардан на замовлення завжди дешевше та надійніше, ніж купити новий. Тому що купуючи новий карданний вал, Ви не можете бути впевнені в його 100% якості, і в тому, що він абсолютно точно Вам підійде. До того ж виготовлення кардана на замовлення - це індивідуальна послуга, яка дозволить виконати практично всі інженерні задуми модифікації кардана. Правильно модифований та відбалансований кардан прослужить Вам довгі роки.